KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8368272
nr 836 8272
Pastell
signerad, Skärgård, motivets mått: 32 x 47
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:50:14
4/7 21:44:36